OPSOMER, Isidoor

Handgeschreven brief aan Felix TIMMERMANS
€180 - €240

"Handgeschreven brief in zwarte inkt, gedateerd 16/3/1940, gesigneerd I. Opsomer, aan beste Fée. Met het briefhoofd van De Koninklijke Academie van Schoone Kunsten. Bedanking voor de mooie toespraak. ""Tusschen de uitingen van sympathie me deze laatste dagen geadresseerd blijft de uwe de volste en de rijkste"""