Het Sas te Plassendale - 1924
Aquarel 82 x 63 cm, gesigneerd links onder. Zicht in de omgeving van Zandvoorde gemaakt tijdens de reis van A, Saverys, A, Deleu, Jozef de Coene en Streuvels 'Op de Vlaamse binnenwateren' in augustus 1924. Ingelijst, achter glas
Een gelijkaardig zicht is opgenomen in het boek van Stijn Streuvels 'Op de Vlaamsche binnenwateren'