STERBEECK, Franciscus van

Theatrum fungorum oft het tonneel der campernoelien ... Den tweeden druck verbetert
Franciscus Huyssens
1712
Vendu

In-4°, [16] ff + 396, [20] pp. Met een fraai frontisp. en met 36 (uitv.) koperen platen met voorstellingen van paddenstoelen. Zonder de Franse titelpagina en het portret van dokter van Buyten aan wie het werk is opgedragen. Er is een scheurtje zonder verlies in pl. 10. Enkele kleine roestvlekjes. Gebonden in vol kalfsleder uit de tijd, rug versierd met goud, licht gewreven, mooi exemplaar

Met beschrijving van de geneeskundige en culinaire eigenschappen van de paddenstoelen. Nissen BBI 1892. Herkomst: Van Huerne, ap. Karel De Wolf. Slechts 1 ex. in STCV