[REINAART] STREUVELS, Stijn

Reinaert de Vos, naar verschillende uitgaven van het middeleeuwsche epos herwrocht door Stijn Streuvels
L.J. Veen
[1910]
€140 - €200

Gr. 4°, 16 originele litho's in kleur door B.W. WIERINK. Het boek heeft een oplage van 350 genummerde exemplaren. De oplage van een afzonderlijke set van de litho's in de originele dek- c.q. schutbladen is onbekend. Waarschijnlijk kreeg de auteur een aantal van deze prenten en verhandelde hij die ook zelf. Losbladig, in de originele omslag (kleine imperfecties), op zijn beurt in een moderne bruine omslag

Ref. Roemans & Van Assche, W. 17