DELEU, Arthur (1884-1966)

Het Sas te Plassendale - 1924
€240 - €300

Aquarel 82 x 63 cm, gesigneerd links onder. Zicht in de omgeving van Zandvoorde gemaakt tijdens de reis van A, Saverys, A, Deleu, Jozef de Coene en Streuvels 'Op de Vlaamse binnenwateren' in augustus 1924. Ingelijst, achter glas

Een gelijkaardig zicht is opgenomen in het boek van Stijn Streuvels 'Op de Vlaamsche binnenwateren'