SELECT * FROM lot l WHERE veiling_item_id = ? AND ( SELECT id FROM lot_category lc WHERE lc.lot_id = l.id AND lc.category_id IN (6) LIMIT 1 ) IS NOT NULL LIMIT 24 OFFSET 0
résultats: 58

Catégories

Vente de mars 2024

Télécharger catalogue
6

BEAUCOURT de NOORTVELDE, Robert

Ste Godelieve de Ghistelles-lez-Ostende + Ghistelliana
63

TAISNE, Ph. F.

65

VAN HOVE, Nivardus

66

VAN HOVE, Nivardus

161

[BORDUURWERK]

Vuurvogel - Lam Gods - H. Familie en Duif
162

[CANIVETS]

Verzameling van 10 handgeschilderde canivets op perkament
163

[DEVOTIEPRENTJES]

Lot van 29 meest vroege santjes
164

[DEVOTIEPRENTJES]

Lot van 84 devotieprentjes vooral 18/19de eeuw, Vlaams
165

[DEVOTIEPRENTJES]

Mooie verzameling van 56 santjes
166

[HEILIGEN GRAVURES]

Verzameling van 96 gravures uit 16/19e eeuw
167

[HIËRONYMUS]

Heilige Hiëronymus met attributen
168

[IMAGES RELIGIEUGES]

Collection de 78 images surtout avec dentelles et néo-gothique
169

[KANT]

Maria met kind
170

[RELIKWIEËN]

171

[SANTJES]

Sint Jacob
172

[SANTJES]

Twee canivets met hartjes geschilderd op perkament (18de eeuw)
173

[SANTJES]

Verzameling van 212 santjes in twee albums
174

[SANTJES]

Virgin, Christ and St. John
175

[SANTJES, LITANIEN, GEBEDEN]

Verzameling van 177 stuks
176

ABRAHAM a S. CLARA

's Waerelds mooi- en leelykheid
177

ANTONIUS de Parma

178

BENOIST, René

179

NO LOT

180

BONA, Joannes

Horologium asceticum
resultats 1 sur 3, nombre de résultats: 58
1 2 3