[FLORIS en BLANCEFLOER]

De historie van Floris en Blanchefleur
Oud-Hollandt
kinderen van Izaak en Johannes Enschedé
z.d. [1895]
€80 - €140

"In-4°, [24] pp, genaaid, papieren kaftje in fantasiepapier. De oude Fransche legende van Floire et Blanceflore werd omstreeks 1250 door Dirc van Assenede in Dietsche rijmen overgebracht, welke vertaling te grondslag ligt van dit volksboek. Bijgevoegd: Historie van Floris en Blancefloer. Roeselare, De Seyn-Verhougstraete, z.d. In-12°, 60 pp, genaaid. + Beknopte geschiedenis van Genoveva. Een nuttig en leerzaam geschenk voor brave kinderen. Amsterdam, F.G.L. Holst, z.d. In-12°, 16 pp, ""met 13 fraaije plaatjes"", gekleurd. Genaaid, zonder kaft. + Leven van Genoveva van Brabant. Brugge, Beyaert-Storie, (1882). In-8°, 142 pp, kartonnage van de uitgever (samen: 4)"