[DELVAUX, Paul]

Rétrospective Paul Delvaux
Musée des arts décoratifs
1969
€60 - €90

4°, ill., couv. d'éd. Ex. signé et daté par P. Delvaux (St. Idesbald le 19-12-70). Joint : Paul Delvaux, samtliga grafiska verk (1966-1973). Svalöv, 1973. Avec signature originale de P. Delvaux + Paul Delvaux. Brussel, 1962. Bijgevoegd: orig. foto van P. Delvaux in kleur en toegangsticket tentoonstelling Oostende 1962 + doodsbrief en doodkaartje van Agnes Vandromme (poppenmaakster naar P. Delvaux) + Foto (20 x 30 cm) van P. Delvaux en Prins Karel door G. Jaumotte in de Westhoekgalerij in St. Idesbald + 4 postkaarten, 6 toegangskaartjes, 2 doodskaartjes, twee dankbetuigingen (6)