KNOOP, Johann Hermann

Pomologia dat is beschryvingen en afbeeldingen van de beste zoorten van appels en peeren; Fructologia of beschrijving der vrugtbomen en vrugten; Dendrologia of beschryving der plantagie-gewassen
Leeuwarden
A. Ferwerda en G. Tresling
€1.250

3 dln. in één vol. in-folio, [2] + 36, [4] + 70, [4] + 87 + [1 blanco + 4 (register)] pp. Met 39 handgekleurde kopergravures uit de tijd b.t. en uitvouwbaar van verschillende soorten appels (I tot XII), peren (I tot VIII) en andere vruchtensoorten (I tot XIX), ontworpen door J.C. Philips en J. Folkema. Half kalfslederen band uit de tijd (iets gewreven)

Johan Knoop (1700-1769). Nissen BB, 1077-1078