DE SAEDELEER, Valerius (1867-1941)

La maison jaune St. Denis-Westrem (1892)
€4.500 - €6.000

Olie op doek (42.5 x 66 cm), getekend en gedateerd rechts onder, vergulde lijst

"Op de keerzijde etiket met vermelding 'La maison jaune St. Denis Westrem, le 4 Septembre 1892 + (handtekening) Valerius De Saedeleer'. Kleine restauratie links onder in donker groen gras uitgevoerd in atelier van Museum voor Schone Kunsten van Gent. Herkomst: Openingstentoonstelling De Vuyst 1976/77 nr. 34; Veiling 14.5.77 nr. 179 (afbeelding blz 108); privé collectie uit Kortrijk. Ref. Het landschap in de Belgische kunst, (1980), p. 278"