[BRUGGE - BEGIJNHOF FEESTEN]

Album met 39 originele foto's
1925
€380 - €450

ca. 12 x 16,5 cm. Gemonteerd in een album in-4° oblong. Feesten ter gelegenheid van het zevende eeuwfeest van het begijnhof in augustus 1925. Met een programma bijgebonden. Op enkele foto's komt koningin Elisabeth voor. Achterin is het album nog aangevuld met 30 kleinere foto's van reizen (Ardennen, Luxemburg, Frans-Vlaanderen...) Herkomst: Robert Coppieters 't Wallant

Het zevende eeuwfeest werd gevierd op 8, 9 en 10 augustus 1925. Op zaterdag 8 augustus zette Koningin Elisabeth I met haar aanwezigheid de festiviteiten extra luister bij