TITZ, Louis (1859-1932)

Chapelle de Marie la Miserable à Woluwe Saint Lambert (1900)
€140 - €220

Aquarel (45 x 31 cm), getekend links onder, rijk vergulde lijst uit de periode

Klein plaatje met 'Hommage de sympathie à Comille Abrassart, ses amis du H.G.C. 1906'