2

BERGMANS, Paul

Les eaux-fortes d'Armand Heins, un aquafortiste belge, cataloguées et décrites par Paul Bergmans
€40.00 - €80.00 Doe een bod
Gand
Vanderpoorten
1915

In-4°, 195 pp, 6 reproductions et une lithographie originale. Catalogue raisonné. Broché, sous couverture originale, pages non coupées. Bijgevoegd: Hugo VAN DEN ABEELE. Geschiedenis van Sint-Martens-Laathem aan Bosch en Leie. Leuven, 1909. In-8°, blauwe linnen band. + id. Het onbezonnen leven van de Latemse kunstenaars. In-8°, ill. met een opdracht. Genaaid. + J. d'UDEKEM d'ACOZ. Histoire de La Barge de Gand à Bruges. In-4°, ill., genaaid. (samen: 4)