VAN ACKER, Flori (1858-1940)

Bruges. La Ville-Musée. Concerts de Carillon. Concerts au Lac d'Amour
Brugge
De Haene-Bodart
1911
€180 - €240

"Grote chromolitho (96 x 113 cm) ontworpen door Flori Van Acker; met tekst in gotisch lettertype en in rood en blauw. Uitgegeven door: ""Edité par ""Die Roya"" société constituée pour favoriser le séjour des Touristes à Bruges"". Het tekstgedeelte van de affiche informeert over de belangrijkste in Brugge vertegenwoordigde Vlaamse primitieven: Van Eyck, Memling, David en vestigt ook de aandacht op Beiaardconcerten en avondconcerten op 't Minnewater. Ingelijst, achter glas"