Stad Brugge. Historische stoet - Steekspel van den Gulden Boom (1907)
Affiche in chromolithogr. (66 x 55 cm) gemonteerd op linnen en met beschermlaag, enkele kleine gebrekjes. Bijgevoegd: 'Bijbels tafereel met Christus'. Potloodtekening met grijze aquarel (31 x 40 cm), getekend links onder, klein scheurtje in marge buiten beeld. Op keerzijde: Portret van een man. Tekening met monogram G.A. Ingelijst