DUCLOS, AD.

Bruges, histoire et souvenirs
Bruges
K. van de Vyvere-Petyt
1913
€120 - €160

In-4°, 592 pp, met talrijke illustraties en kaarten (in kopie) b.t.. Half chagrin band met nerven uit de tijd. Bijgebonden: Tables Alphabétiques et analytiques, du texte, des cartes et des gravures par V. Vande Velde. Bruges, 1937. In-4°, 110 pp. Bijgevoegd: WARNKOENIG - Histoire constitutionnelle et administrative de la Ville de Bruges. Bxl, 1851. In-8°, iv, 452 pp, plan dépl. h.t. Demi chagrin rouge