[CHARTER]

Octrooi voor Jacques Coornaert met zicht op zoutraffinage
€280 - €360

Handgeschreven in bruine inkt op perkament (49 x 22 cm), gedateerd 27 oktober 1673. Jacques Coornaert had een handel in Gent. Tekst in het Frans. Gesigneerd door 'Messeigneurs les Président & Gens des comptes du Roy à Bruges'. Moderne transcriptie bijgevoegd. Onderaan twee zegels