Andries Wydts
-1711
"In-8°, 81, 31, [2 in copie] pp. Titel in rood en zwart. Zonder grav. van het ""Brugsche Stadtshuys"". Papierkaftje. Bijgevoegd: Salmon - Hôtel-de-ville de Bruges. Notice à l'occasion de la restauration de la façade. Bruges, 1914 + Warckoenig - Histoire constitutionnelle et administrative de la ville de Bruges et du Pays du Franc. Bxl, 1851 (met kaart) + Perneel - Histoire de Flandre (1301/1328). Bruges, 1850 + Verschelde - De kathedrale van S. Salvator. Brugge, Gaillard, 1863 (met ontvangstbewijs van Verschelde voor H. Pickery) + Duclos - Saint Maclou (met opdracht Duclos aan L. Van Hollebeke) + 'La fabrique de l'église Cathédrale à Bruges, peut-elle clôturer son ancien cimetière, de manière à rendre l'accès impossible aux voitures? (ca. 1860) (7)"