DANCKAERT, Z.E.H. Jacobus

Het nieuw Brugsche herstelde stadthuys met een korte uytlegginghe van alle de levens der princen die voor het selve zyn staende mitsgaeders een korte beschryvinge der stadt Brugghe
Brugge
Andries Wydts
-1711
€120 - €180

"In-8°, 81, 31, [2 in copie] pp. Titel in rood en zwart. Zonder grav. van het ""Brugsche Stadtshuys"". Papierkaftje. Bijgevoegd: Salmon - Hôtel-de-ville de Bruges. Notice à l'occasion de la restauration de la façade. Bruges, 1914 + Warckoenig - Histoire constitutionnelle et administrative de la ville de Bruges et du Pays du Franc. Bxl, 1851 (met kaart) + Perneel - Histoire de Flandre (1301/1328). Bruges, 1850 + Verschelde - De kathedrale van S. Salvator. Brugge, Gaillard, 1863 (met ontvangstbewijs van Verschelde voor H. Pickery) + Duclos - Saint Maclou (met opdracht Duclos aan L. Van Hollebeke) + 'La fabrique de l'église Cathédrale à Bruges, peut-elle clôturer son ancien cimetière, de manière à rendre l'accès impossible aux voitures? (ca. 1860) (7)"