[BAKELANDT]

"Sententie uytgesproken door den Criminelen Regtsbank van het Departement der Leye - jegens LUDOVICUS BAEKELANDT en zyne mede-pligtige; Gedrukt nae de echte Vertaeling van den burger J.H.Annoot, Interprête"
Brugge
F. van Eeck
1803
€240 - €300

"In-4°, 36 pp, beduimeld, onafgesneden, modern bandje. Bijgevoegd: Relaes en Treur-lied Over de menigvuldige Dieften met Braeken - door den bloed-dorstigen Ludovicus BAEKELANT - Stemme: Van den Zee-vaerder."" Los blad, 2 pp, s.l.s.d., [omstreeks 1803]. Toegeschreven aan de Gentse rijmdichter A. Andelof. + E. HOSTEN en E.-I. STRUBBE, De Bende van Bakelandt hare misdaden en veroordeeling volgens het bewaarde procesbundel'. Brugge, Blondeel, 1928. + Victor HUYS. Bakelandt en de roversbende van het vrijbos. Lannoo, 1958. + Stefaan TOP. De bende van Bakelandt. Familia et Patria, 1983. + Sententie uytgesproken door den Crimineelen regtsbank van het Departement der Leye, In daten 9 Vendemiaire 7ste jaer der Fransche Republieke - jegens Francois-Marie SALEMBIEN en zyne medepligtige - Tot Brugge, By J. Bogaert en Zoon, [1798]. In-8°, genaaid, onafgesneden + 1 ander doc. (samen: 7)"