[HEULE]

Salut brillant 1880! Le grand jour sur le drame de Heule : récit des faits accompagné d'un plan topographique et de tous les documents officiels
Bruges
Société de St.-Augustin
1880
€50 - €90

In-12°, iv- 41 pp, met een uitv. plan. Pamflet over een dodelijke episode in de schoolstrijd. Streuvels maakte de 'Moorderij van Heule' van op de eerste rij mee en was danig onder de indruk. Bijgevoegd: derde editie van hetzelfde boek, zonder het plan. Samen in een luxueuze half lederen bewaardoos. Bijgevoegd: Ivo Van STEENKISTE. Proef eener geschiedenis der Gemeente Heule. Kortrijk, wed. Nys & zonen, 1889. In-8°, 221 pp, met litho's geïll. Genaaid. + Luc SOENS. De Koninklijke Handbooggilde Sint-Sebastiaan van Heule 1611-1986. In-8°, 113 pp, ill., genaaid + Fernand VERMEULEN. De gemeente Heule en enkele aspecten van haar Woningproblemen. Roeselare, scriptie uit 1955. (samen: 4)