[WAPENBOEK]

Handschrift met wapens van voorname (Gentse) families, beginnende met Triest, ook de families Borluut, Vijd, Masin, Rockolfing enz.
€1.400 - €2.200

"In-folio (33 x 20 cm), 266 pp, het grootste deel van het handschrift is een 17de eeuws handschrift op papier, met talrijke handgeschilderde blazoenen. Hiertussen en achterin heeft Philippe Kervyn de Volkaersbeke verschillende genealogische documenten gevoegd, op perkament en op papier. Bijvoorbeeld: stamboom van Guillaume Albert d' Anneux, stamboom van Isabelle Maria van Masin. Moderne pastiche band, versierd met blindstempeling. Bijgevoegd: Manuscrit ""D"", handschrift in-folio, openend met het handgeschilderd blazoen van familie De Praet. [11] + [9] ff, met binnen nog een 4-tal handgeschilderde blazoenen. Blauwe kartonnage (samen: 2)"

Herkomst: kasteel van Nazareth, Philip de Kervyn de Volkaersbeke