VAN HOLLEBEKE, Léopold

Lisseweghe, son église et son abbaye
Bruges
Edw. Gailliard
1863
€70 - €90

In-4°, [8] + 280 + [2] pp., met lithografische titel in rood en zwart (met wapenschild van Lissewege) en ill. in de tekst (zegels) en 10 platen b.t. Enkele roestvlekjes. Half lederen band uit de tijd

"1ste ed. van dit werk uitgegeven door de ""Société d'émulation de Bruges"", met een index voor de namen en voor de topografie."