VAN LOKEREN, Auguste

Histoire de L'abbaye de Saint-Bavon et de la crypte de saint-Jean à Gand
Gand
L. Hebbelynck
1855
€70 - €100

2 dln. in 1 vol. in-4°, xvi + 257 + ii + 173 + [1] pp. 34 litho's b.t. (de meeste uitvouwbaar, chaotisch gen., zonder nrs. 9, 10, 25, 32). Ex libris Zwaenepoel. Bijgevoegd: Chronique de S. Bavon à Gand, par Jean de Thielrode (1298.) d'après le ms. original, appartenant à M. Lammens. Gand, chez Vassas, 1835. In-8°, xi+208+[1] pp, met een dubbele lithogr. plaat. Gebonden in half bezaan uit de tijd. + Schets eener geschiedenis der abdijen van St Baafs en St Pieters te Gent. Gent, Stepman, 1883. In-12°, gebrocheerd + Dr. Firmin DE SMIDT. De kathedraal te Gent, archeologische studie. Brussel, 1962. In-8°, ill., linnen band en stofwikkel. + id. Opgravingen in de Sint-Baafsabdij te Gent. Gent, 1956. In-8°, genaaid + 2 andere boeken (samen: 7)