[VEURNE - NIEUWPOORT]

Verdeling sterfhuis Jacques Frans Verbeke overleden binnen de stede van Veurne opden 4en januarij 1745
€180 - €240

In-folio, [43] pp, handgeschreven document anno 1752, bruine inkt op papier. Bijgevoegd: Handgeschreven document, gedateerd 1667, inkt op papier, 3 pp in-folio, met een zegel in blindstempel van Nieuwpoort, betreffende de verkoping van beesten in Ramskapelle bij Nieuwpoort. + een ander hs. document, gedateerd 1694, betreffende Ramskapelle bij Nieuwpoort + een hs. brief (3 pp.) aan 'Monsieur le Maire de la Ville et port de Nieuport', zonder datum maar met een briefhoofd van 'Emp. Fran.' + nog een hs. brief 'à Monsieur le Maire de Nieuport', gedateerd 1809, met 2 gaten. + nog 2 brieven uit an XIII, gericht aan de burgemeester van Nieuwpoort, de ene handgeschreven de andere gedrukt. + notariële verkoopakte, afschrift, gedateerd 1860, van een huis te Nieuwpoort + 5 afschriften van 20ste eeuwse notariële akten te Nieuwpoort + overzicht van eigendommen van Hendrik Deseck-Vandewaeter te Nieuwpoort