[BRABANTSE OMWENTELING]

Historie van de voorspoedige staets-omwenteling der gewezene Oostenryksche Nederlanden, en voornaementlyk van den roemrugtigen zegeprael der Nederlandsche kerk over haere verdrukkers, sedert het begin der regeering van den keyzer Joseph den II, dienende v
Brugge
Joseph de Busscher
1790
€140 - €180

"2 vol. in-8°, 334 - [1] ; 303 pp, gebonden in half leder uit de tijd, rood gespikkelde sneden. Herkomst: Bibl. Seminarii Warmondani. Bijgevoegd: Joseph-Hippolyte. GHESQUIERE. Kort-begryp van de oude constitutie der Nederlandsche Provincien. Brugge, F. van Eeck, 1790. In-8°, 58 pp, genaaid, blauwe papieren omslag (samen: 3 vol.)"