SELECT * FROM lot l WHERE veiling_item_id = ? AND ( SELECT id FROM lot_category lc WHERE lc.lot_id = l.id AND lc.category_id IN (45) LIMIT 1 ) IS NOT NULL LIMIT 24 OFFSET 24
resultaten: 99

Maartveiling 2024

Download catalogus
444

PASSE, CRISPIN DE, The Elder

Collection of 11 portraits, ca. 1595
445

REMBRANDT (1606-1669)

Abraham Francken, apothecary (ca. 1657)
446

[REMBRANDT, d'après]

Receuil de Lions Dessinés d'apres Rembrandt et B.Picart qui les a gravés en 1728
447

SADELER, Egidius II (1570-1629)

448

SADLER, J. [1550-1600] ea

Collectie van 10 bijbelprenten uit 16/17e eeuw
449

SCHUT, Cornelis (1597-1655)

Arithmetica
450

STOCKIUS, Andreas

Martius
451

STRADANUS, J. after

Ecomium musices
452

STRADANUS, Joannes (1523-1605) after

Venationes Ferarum, avium, piscium, pugnae bestiarum (1580)
454

[VAN DYCK, A.]

Collection of 11 portraits of Painters after Ant. van Dyck (17th c)
455

[VAN HEEMSKERCK, Maarten, after] - MULLER, H.J.

The seven planets
456

VAN VLIET, Johannes (ca. 1610-1668)

Lot and his daughters (1631)
457

VISSCHER, Cornelis II (1628/29 Haarlem 1658)

De rattenvergif verkoper en zijn knecht
459

WIERIX, A. (ca. 1552 - ca. 1624)

Les journées d'aout 1577 à Anvers
462

BAERTSOEN, Albert (1866-1922)

Minnewater Brugge
465

BILCKE, Maurits (1913-1993)

Kerstmis in Vlaanderen - 1934
467

BRANGWYN, Frank (1867-1956)

Ex Libris Jules Grosfils, Bruxelles
470

CHAGALL, Marc (1887-1985)

Les Obsèques de la Lionne
472

COBBAERT, Jan (1909-1995)

Zonder titel
476

DE BRUYCKER, Jules (1870-1945)

Le Rolweg à Bruges (1907)
477

Place du Vieux-Bourg. Bruges (1913)
478

Presse (1932)
480

DE CONINCK, René (1907-1978)

Havenzicht in Antwerpen (1950)
482

DELVAUX, Paul (1897-1994) after

The Annunciation (1947)
Pagina 2 van 5, aantal resultaten: 99
1 2 3 4 5