SELECT * FROM lot l WHERE veiling_item_id = ? AND ( SELECT id FROM lot_category lc WHERE lc.lot_id = l.id AND lc.category_id IN (9) LIMIT 1 ) IS NOT NULL LIMIT 24 OFFSET 24
resultaten: 63

Maartveiling 2024

Download catalogus
758

"ZANDVLIET [ANTWERPEN]; BOULENGIER, Lieutenant Général"

'Le plant de la ville de Santvliet'
759

[ANTWERPEN] - LOOYMANS, Michael

760

[ANTWERPEN]

Vera et accurata curiae Antverpianae deliniatio
761

[ANTWERPEN]

Vue de l'intérieur du chantier de la ville d'Anvers
762

[BRABANT]

Quarta Pars Brabantiae cujus caput Sylvaducis Willebrordus vander Burght describ.
763

[BRABANT - ZUID HOLLAND]

Ducatus Brabantiae
764

[BRAUN en HOGENBERG]

TSHertogenbosch - Loeven - Machelen
765

[BRAUN en HOGENBERG]

766

[BRUGGE]

11 gravures omgeving Brugge uit Verheerlijkt Vlaanderen van Sanderus (1732)
767

[BRUGGE]

5 gravures uit 1ste editie van Flandria Illustrata van Sanderus (1641)
768

[BRUGGE]

Brüg
769

[BRUGGE]

Brugae Flandicarum urbium decus
770

[BRUGGE]

Brugae Urbs natales phillippe pulchri hispan regis comitis flandrae XXXI
771

[BRUGGE]

Brüge
772

[BRUGGE]

Bruge, een der voornaamste steeden van Vlaandren
773

[BRUGGE]

Brügge
774

[BRUGGE]

Verzameling van 16 litho's en gravures, vooral 19de eeuw
775

[BRUGSE VRIJE]

Flandriae Teutonicae pars orientalior
776

[DENMARK]

Jutia Septentrionalis
777

[DUNKERQUE-CALAIS et GRAVELINE]

Duynkercke - Grevelinge - Borborch
778

[FRANCE - NORD]

Collection de 31 gravures avec vues de villes (16e - 18e sc)
779

[GENT]

Gandavum
780

[GENT - BRUGGE - MONS]

Gand - Bruges - Mons
781

[HENEGOUWEN]

Collection de 11 gravures
Pagina 2 van 3, aantal resultaten: 63
1 2 3