La baigneuse VI (1929)
Bronze (58 cm), patine verte, signé en bas. La date renvoie à la date du projet, nous n'avons pas d'indication sur la date de production. De datum verwijst naar het datum van ontwerp, wij hebben geen aanwijzing over de datum van de productie