DANCKAERT, Lisette

Brussel. Vijf eeuwen cartografie
Tielt
Lannoo
1989
€30 - €50

In-folio, 144 pp, met ill. in kleur en z/w. Blauwe linnen band en stofwikkel. Bijgevoegd: Gerard Mercator cartograaf 1512-1594. Gemeentekrediet, 1994. In-4°, n.a.v. de tentoonstelling in de Kon. Bibl. Albert I te Brussel. Soft cover. + Helmuth ARNIM, Bibliographie der geographischen Literatur in deutscher Sprache. Baden-Baden, Heitz, 1970. In-8°, afgevoerd bibliotheek-ex. + A. DE SMET & A. BUVE, Catalogus van de Mercatorverzameling Sint-Niklaas. 1971 (samen: 4 vol.)