[LETTERPROEF]

Letterproef in handschrift uit 1773 gemaakt in Wommelgem
€180 - €240

Dubbel blad (31 x 52 cm) op handgeschept papier met normale gebruikssporen. Met verschillende soorten handschrift. Versierd met aquarellen met bloemmotieven, muzikanten en cupido's