PAAUW, Andries

't Omstandige leven van den groten kerken leeraar en reformateur, docter Martinus Lutherus
Samuel Schoonwald
1731
€240 - €300

In-4°, [28], 356, [2] pp, gegrav. titelplaat met portret van Luther (door I.C. Philips), titel in rood en zwart, titelvignet. Kalfslederen band uit de tijd, wat gewreven. Bijgevoegd: [Gregorio LETI] Het Neefschap te Romen of de Neven der Roomse Pauzen. Amsterdam, J. de Boer en C. Karstens, 1678. 2 dln. in 1 vol. in-12°, gegrav. titel, gebonden in vol perkament uit de tijd. + Mr. RENAULT. De avanturen van de Roomsche Lieve Vrouwe en van St. Franciscus van Assisien ... om sonder eenige reeden-twist, de belachelykheit van het Pausdom ten toon te stellen. Amsterdam, Gerrit Bos, 1726. In-8°, met gegrav. front. en 9 gegrav. platen. 19de eeuwse band (3/4 donkergroen leder). (samen: 3 vol.)