Kolenaak op de IJzer (Stuivekenskerke) - 1926
Olie op karton, 36 x 54 cm, gesigneerd JC links onder. Ingelijst
"Tentoonstelling Jane Carion Stadshalle, Nieuwpoort 2017 ; tentoonstelling 1934"