GAILLIARD, J.

De ambachten en neringen van Brugge, of beschryving hunner opkoomst, bloei, werkzaemheden, gebruiken en voorregten
Brugge
J. Gailliard
1854
€120 - €180

In-8°, 136 + 202 + [2] pp. en 22 litho's b.t., soms in kleur. Enkele marginale vlekjes. Gebonden in half rood lederen band. Bijgevoegd: id - Geschiedkundige navorschingen omtrent de kapel van H. Bloed te Brugge (1847). 8°, tal. litho's, half lederen tijd + id - Kronyk of tydrekenkundige beschryving der Stad Brugge (1849). 8°, 8 litho's met stadzichten b.t. (soms waterranden), half leder met nerven uit tijd (3)

Herkomst: Marcel Casteleyn en Hervé Stalpaert