[HEILIG BLOED BRUGGE] - BERNARDO DESIRANT

Oratio de veritate sacratissimi cruoris domini qui Brugis Flandrorum in S. Aede basiliana colitur, dicta in Ecclesia Cathedrali S. Donatiani (5 maii 1686)
Lovanii
Martini Hullegaerde
1686
€360 - €450

4°, 26 pp, titelvignet, halflinnen 19de eeuw

Niet in SOBrugge; Univ. bib. Gent en Leuven; STCV. Herkomst: EH P. Allossery en G. Michiels, Brugge