DE MEYER, Maurits

De volks- en kinderprent in de Nederlanden van de 15e tot de 20e eeuw
Antwerpen-Amsterdam
Standaard-Boekhandel
1962
€120 - €180

In-4° (30,5 x 22,5 cm), 621 pp. met talrijke illustraties in z/w en kleur, sommige prenten uitvouwbaar. Half perkamenten uitgeversband, titel verguld op de rug, kop verguld, blauw foedraal. Beperkte oplage van 600 exemplaren (nr. 201). Bijgevoegd: VAN HEURCK et BOEKENOOGEN - L'imagerie populaire des Pays-Bas. Paris, [1930]. 4°, ex. de luxe 84/100 avec une double suite de seize ht en couleurs sur papier de Hollande Pannekoek, couv. orig. d'éditeur + VAN HEURCK - L'oeuvre des folkloristes anversois (1914) - V. DE MEYERE - In memoriam Max Elskamp (1862-1931) + DE SCHUYTER - Max Elskamp (1943) ex. 130/165 (5)