[PORSELEINKAARTEN]

Verzameling van 34 porseleinkaarten
€200 - €300

Mooie verzameling van 34 stuks, verschillende formaten, (van 4,5 x 8,5 cm tot 24 x 31 cm), verschillende steden (Brussel, Brugge, Antwerpen, Gent, Verviers, Oudenaarde, ...). Verschillende drukkers: De Lay-De Muyttere, Carbote frères, Defferrez, Vertommen, Daveluy...) In een album samen met andere litho's, een 50-tal 19de eeuwse devotieprentjes en ook moderne (laat 20ste eeuwse) geboortekaartjes, communie- en doodsprentjes. Rood linnen album met lederen rug