Visserskaai in Oostende
Olie op doek (50 x 60 cm), getekend rechts onder. Mooie vergulde lijst uit de tijd. Bijgevoegd: 'Port d'Ostende', door A. SCHIJRGENS (1890-1981), ets, getekend links onder, ingelijst