GEZELLE, Caesar

De dood van Yper I/III
Veen
[1916]
€60 - €90

3 vol. in-4°, tal. ill., orig. uitg. kaftjes. Eerste druk. Bijgevoegd: BLYAU - Iepersch Oud-Liedboek. Brussel, 1962. Gr. in-8°, 590 pp, uitg. kaft + VAN LEERSUM - De 'Cyrurgie' van meester Jan Yperman. Leiden, z.d. 4°, xliii, 285, [1] pp, 48 fig. bt, uitg. kaft + 1 andere (6)