VAN COPPENOLLE, Maurits

Westvlaamsche bedevaartvaantjes
Brugge
1942
€90 - €160

4°, 80 pp, ill., bedevaartvaantjes o.a. H. Godelieve bij ingebonden, orig. uitg. kaft, ex. 249/500 get. door auteur. Bijgevoegd: 'Das Leben der H. Marthrin und ehefrau Godolevae', kopergravure (11 x 14.5 cm) uit 18de eeuws Duits boek (1722) + 30 Godelieve prentjes o.a. verschillende neo-gotische in kleur + Bedevaartvaantje Godelieve (Sleidinge) + grote neo-gotische chromolit. met G. + Bedevaartvaantje in kopergravure van G., ingelijst in vergulde kader (37)