Portret van Louise et Geneviève van Caloen (c 1910)
Pastel (110 x 85 cm), niet gesigneerd, oorspronkelijke vergulde lijst uit de periode
Louise van Caloen (1907-1976) was gehuwd met Joseph van Outryve d'Ydewalle, Geneviève van Caloen (1894-1935) was gehuwd met baron Léon de Pierpont Surmont de Volsberghe