WITTKAMP, Johann Bernhard (1820-1885)

Baadsters
€900 - €1.200

Strandscène met cabine aan de vloedlijn. Olie op paneel, 85 x 46 cm, gesigneerd B. Wittkamp rechts onder. Ingelijst

Ref. Piron II, p. 1589