TIMMERMANS, Clara (1922-2016)

Stilleven van vaas met planten
€100 - €160

Aquarel (31 x 39 cm), getekend rechts onder, ingelijst

Tentoonstelling in Lier (2007/8) in 'Clara Timmermans schrijft schildert en zingt' in het Timmermans-Opsomerhuis. Het vaasje stond steeds op de schrijftafel van Felix Timmermans