Gloria (1931)
Aquarel (34 x 25 cm), getekend en met opdracht van Timmermans aan Willy Godenne, kerstvoorstelling, enkele lichte vlekjes, ingelijst. Op keerzijde uitleg Godenne in handschrift (10.10.1931)
Tentoonstelling 'De Ster van de Fee. Kerstmis in de wereld van Timmermans', Lier 2011/2012