PHAEDRUS

Phaedri, Augusti Liberti, Fabularum Aesopiarum. Libri V. Cum novo commentario Petri Burmanni
Leiden
Samuel Luchtmans
1727
€200 - €300

In-4°, (56), 263, (49), 93 pp. Frontispice (twee personages met charmant dierentoneel met Esopus op de achtergrond), titel in rood en zwart met drukkersmerk in houtsnede, uitgebreide index op het einde. Tekst deels verbruind. Prachtige prijsband in vol perkament, met groot verguld wapen van Amsterdam op beide platten, rijke vergulde boorden (ook met wapenschild van Amsterdam), met groene sluitlinten (1 lint afgebroken, maar nog aanwezig)

Ref. Storm van Leeuwen, Dutch decorated bookbinding, I, p. 189 (coat of Arms Amsterdam, rubbing K) Ref. Landwehr F150