MINNE, Georges (1866-1941)

La baigneuse (1899)
€2.400 - €3.600

Bronze (39.5 cm), patine verte, signé Minne en bas. La date renvoie à la date du projet, nous n'avons pas d'indication sur la date de production. De datum verwijst naar het datum van ontwerp, wij hebben geen aanwijzing over de datum van de productie

Notes: Léo Van Puyvelde, pl.31. Provenance: lot 224 Veiling De Vuyst in mei 2007