Kwajongens (1856)
Aquarel (50 x 35 cm), getekend en gedateerd links onder, mooie versierde vergulde lijst
"Herkomst: Galerij Devos, Gent (cat. 23 febr. 76 nr. 79); Ref. Het landschap in de Belgische Kunst (1980), p. 59"