COCKX-INDESTEGE & J. STORM van LEEUWEN

Blind bestempeld en rijk verguld. Boekbanden uit zes eeuwen in het Museum Plantin-Moretus
Museum Plantin Moretus
2005
€120 - €140

In-4°, 312 pp, ill. in kleur, soft cover. Bijgevoegd: Bibliothèque de Madame Louis Solvay, I. Livres anciens. Bruxelles, Bib. Royale de Belgique, 1969. - Collection Michel Wittock, II: reliures à décor sous l'Ancien Régime. Paris, Christie's, 2004. Soft cover. - Frankfurter Bücherfreund (J. Baer). 1919-1920. 8vo, ill., modern cloth. - Eric SPEECKAERT. Quatre siècles de reliure en Belgique 1500-1900. II. Bruxelles, 1993. - La reliure. Dubbelnummer van Revue française d'histoire du livre. 1982. N°s 36 + 37. - A.-M. CLAESSENS-PERÉ, Zilveren hemelsleutels. Twee eeuwen Belgische boekbandjes. Zilvermuseum Sterckshof, 2008. - DUDIN, L'art du relieur doreur. 1980 (= 1761). Fac-similé. Gr. in-folio, ill., soft cover. - J.B. OLDHAM, Shrewsbury School Library bindings. Oxford University Press, 1943. In-folio, front. and 62 plates. Cloth binding. - C. RAMSDEN, Bookbinders of the United Kingdom (outside London) 1780-1840. London, Batsford, 1987. (together: 11 vol.)