LAMOEN, F. van

Hermes Trismegistus. Pater Philosophorum. Tekstgeschiedenis van het Corpus Hermeticum
Bibliotheca Philosophica Hermetic
1990
€50 - €70

In-4°, met ill. in z/w. Linnen band. Bijgevoegd: W. HEIJTING, De catechismi en confessies in de Nederlandse Reformatie. Nieuwkoop, De Graaf, 1989. 2 vol. in-8°, blauwe linnen banden. Gepubliceerd in de serie: Bibliotheca Bibliographica Neerlandica. + W.J. op 't HOF. Bibliografische lijst van de geschriften van Willem Teellinck. Rotterdam, 1993. In-8°, gebrocheerd. + idem. Bibliografie van de werken van Eeuwout Teellinck. Kampen, 1988. In-8°, gebrocheerd. + J.J. KALMA, Johannes Bogerman. Leeuwarden, 1977. In-8°, gebrocheerd. (samen: 6 vol.)