280

EGGEN, Gène (1921-2000)

Tien houtsneden. Man - Vrouw
€120.00 - €180.00 Doe een bod

Uitgeversmap (50 x 35 cm) met titelblad en tien originele houtsneden genummerd 32 en getekend door kunstenaar. Fris bewaard. Bijgevoegd: originele pentekening 'Jonge vrouw met hoed' (32 x 23 cm), getekend rechts onder (1981). Ingelijst in eiken lijst met verguld randje (2)

grafiek