Chicorée la Renommée des Flandres
Chromolitho (45 x 33 cm) voor J. Vandekerckhove- Laleman in Iseghem. Brugge, Lithographie artistique, ca. 1920. Ingelijst. Bijgevoegd: Tabac Coq-Hardy Supérieur. Derveaux. Furnes. Chromolitho (48 x 33 cm), door J. Goffin fils, Bruxelles. Ingelijst (samen: 2)